Біль... (UA language)

in hive-185836 •  23 days ago 

Ех, не судилось мені мовчати. Так і тягне зайнятись самокопанням, самоаналізом та іншими видами само знущання. Буває дивлюсь на людей в нетверезому стані і думаю, які щасливі люди, їм зараз на все плювати (найцензурніший варіант моїх думок). Правду кажуть, що думати боляче, єдине, не недоказують, що думати багато – нестерпно боляче.

pixabay.com

Написавши ці слова я розумію, чому так багато часу проводив раніше в іграх. Вони забирають всю увагу на себе. Коли я грав в ту чи іншу гру, я мав чіткий план як досягти того чи іншого результату. Звісно, не завжди цей шлях був простий. Часто для досягнення результату потрібно було витратити багато сил та часу. Головною відмінністю гри (будь-якої) з життям є її передбачуваність. Яким би не був жорстким рандом, завжди можна прорахувати найгірший варіант.

В житті все значно складніше/цікавіше. Єдині обмеження в житті, ті що ми самі будуємо собі за допомогою нашого світогляду. Тільки ми вирішуємо, що можемо, а що ні. Проблема, що наштовхнула мене до написання цього короткого висновку полягає в в наступному: чим більш широкі рамки перед нами, тим більше навантаження подає на нас. Основним компонентом, що формує рівень цього навантаження являється випадковість.

Знову я повернувся до досить болючої теми «неминучість і випадковість». Між словами неминучість = випадковість прекрасно вписується саме цей знак. Думаю, не один я, міркуючи на такі теми, викликав в своєму тілі виражений дискомфорт. Напевно, прийшов час відволіктись. Треба знайти нову гру, яка б могла на час обмежити моє сприйняття.

Що ж, процес вивчення python просувається швидше, чим я планував, тому найближчим часом (до кінця жовтня) наступить час нової «гри» - «Торгівля». Хто знає, можливо колись знову прорве на самоаналіз (мазохісти, вони такі) а поки в планах публікація включно оригінальних графічних зображень. До зустрічі в коментарях.

"Life is the best "GAME". In this "GAME", there is no place for other games!"

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!